Maturantka Roku 2017 » O soutěži

Maturantka Roku

 

Maturantka Roku je celostátní soutěž krásy a zároveň projekt nesoucí znaky projektu společenské zodpovědnosti. Soutěž vyšla z dílny českobudějovických autorů, kteří ji po sedmi letech usilovné práce vypiplali do stavu, kdy se stala jednou z největších soutěží krásy v České republice.

Do každého ročníku Maturantky Roku se přihlásí více jak šestset dívek, ze kterých je v několika kolech vybrána finálová desítka. Finalistky soutěže se mohou těšit na smlouvu s prestižní modelingovou agenturou Cast Me a další věcné ceny.

V každém roce je autory předem vybrána charitativní organizace, která bude prostřednictvím Maturantky Roku finančně i materiálně podpořena. V roce 2013 navázali autoři soutěže užší spolupráci s Nadačním Fondem Pink Bubble, který se stará o náctileté onkologické pacienty. Podporuje je v době jejich nemoci, rekonvalescence a při návratu do života.

Maturantka Roku svou skladbou oslovila řadu mediálních partnerů, kteří o soutěži pravidelně informují. Z celostátních médií můžeme jmenovat zpravodajský portál iDnes a deník MF Dnes. O dostatečnou propagaci soutěže na rozhlasových vlnách se stará exkluzivní mediální partner Rádio Kiss. Dalšími významnými regionálními mediálními partnery jsou regionální zpravodajské servery projektu Česká Drbna.

Finálový večer soutěže je společensko-kulturní událostí plnou krásy, hudby a zábavy.

Soutěž Maturantka Roku byla po celou dobu trvání financována ze soukromých zdrojů. Partnerům soutěže patří velký dík za jejich dlouhodobou podporu, bez které by soutěž nemohla existovat.

 

Maturantka Roku na Instagramu