Maturantka Roku 2017 » Novinky » Zlatnictví Lucie Novotná: Zlaté české ručičky

Zlatnictví Lucie Novotná: Zlaté české ručičky

 

pondělí, 19. června 2017

Zlatnictví Lucie Novotná.

Nechte si vyrobit jeden šperk u třech zlatníků a výsledkem budou tři různá provedení. Proč? „Zlatnická výroba není práce, kde se pracuje podle přesných měřítek – je to činnost, kde tvůrce dává do šperku i část svého já – své odborné znalosti a zkušenosti. Proto je dobré poznat, jakou práci má zlatník za sebou a jaké věci vyrobil,“ říká zlatnice Lucie Novotná

Zakázkové Zlatnictví Lucie Novotná v Českých Budějovicích funguje více než 20 let. Šperky se zde nejen vyrábí, ale také opravují.  Klenoty se zhotovují především ze zlata, případně i ze stříbra. „Na výrobu používáme pouze certifikované slitiny drahých kovů a drahé kameny od renomovaných dovozců,“ říká Martin Novotný.

Dále Martin Novotný popisuje, jak vzniká zakázka a co klienta čeká. „Po vzájemném ujasnění našich možností a vašich představ, vám nejprve připravíme grafický návrh, případně ho vymodelujeme pro lepší názornost v 3D aplikaci a šperk si můžete prohlédnout předem.“

Lucie Novotná je soudní znalec v oboru drahé kovy, zlatnictví a klenotnictví. Nabízí tedy další služby jako například ocenění klenotů a zlata.

Facebook | Instagram | Youtube

O soutěži Maturantka Roku

Maturantka Roku je jedním z projektů společenské zodpovědnosti mediální agentury TRIMA CB. Nemá za cíl generovat zisk, ale získávat publicitu a finance pro Nadační Fond Pink Bubble. Tento nadační fond se stará o náctileté onkologické pacienty. Autory soutěže jsou Martina Matoušková, Libor Matoušek a Jan Novotný.

 

Maturantka Roku na Instagramu