Maturantka Roku 2017 » Novinky » Začal přípravný kemp finalistek soutěže Maturantka Roku

Začal přípravný kemp finalistek soutěže Maturantka Roku

 

pondělí, 13. června 2016

Finalistky Maturantky Roku začaly kemp ve wellness části Hotelu Štekl

Na hlubockém Hotelu Štekl začal v pondělí přípravný kemp deseti nejkrásnějších maturantek České republiky pro letošní rok. A od úvodu je čeká perný program. Po sportovním odpoledni přijde na řadu nácvik chůze a choreografie pro finálový večer.

Čtyřdenní soustředění bude mít nejpernější program v úterý a ve středu. Už po snídani dívky zamíří do českobudějovického Sportcentra Delfín, ve kterém je bude čekat ranní rozcvička. Po ní se přesunou zpátky pod hlubocký zámek, kde budou plnit dopoledne i odpoledne jednotlivé soutěžní úkoly připravené ve spolupráci se Sportovně relaxačním areálem Hluboká nad Vltavou. Večer bude ve Šteklu pokračovat nácvik chůze a dívky budou cvičit rétoriku.

Středa bude patřit vzdělávání. Už od sedmé hodiny ranní budou finalistky soutěže Maturantka Roku v Jaderné elektrárně Temelín na soukromé exkurzi celého areálu včetně infocentra. Poté se přesunou do kuchyně. S šéfkuchařem Janem Krobem získají cenné zkušenosti a naučí se pod jeho vedením moderní jídla. Před večeří ještě zamíří do Nemocnice České Budějovice, kde je čeká vzdělávací seminář k rakovině prsu a návštěva perinatologického centra. Večer bude opět patřit nácviku chůze a choreografie na finále.

Poslední den čeká maturantky nejméně náročný program. Od osmi ráno budou s módní návrhářkou Petrou Brzkovou zkoušet šaty na finálový večer. Posléze dostanou od Barbory Kamišové školení k automasážní pomůcce Blackroll. Ta je vhodná pro funkční trénink a manuální terapeutické ošetření měkkých tkání. To bude také poslední společná aktivita, kemp skončí v poledne, kdy se dívky rozjedou do svých domovů. Do Českých Budějovic se však vrátí hned následující týden, kdy je čeká 22. června od 18 hodin finále Maturantky Roku na náměstí Přemysla Otakara II.

Autor: Lukáš Dvořák
Foto: Jan Luxík

 

Kemp Maturantky Roku 2016 - 1. den

Kemp Maturantky Roku - 1. denKemp Maturantky Roku - 1. denKemp Maturantky Roku - 1. denKemp Maturantky Roku - 1. den
 
 
 

Maturantka Roku na Instagramu