Maturantka Roku 2017 » Novinky » Vyhraj celoroční zásobu cideru Somersby s Maturantkou Roku

Vyhraj celoroční zásobu cideru Somersby s Maturantkou Roku

 

čtvrtek, 19. února 2015

somersby-cider-1423740702

Představte si situaci, při které se krásná mladá dívka prochází po molu, upírají se na ni zraky všech návštěvníků tanečního klubu a v ruce drží láhev s chutným osvěžujícím nápojem. Lákavá představa? Ale ne nereálná! Odráží se v ní totiž spojení cideru Somersby a soutěže Maturantka Roku.

A tohle spojení už má něco za sebou. Somersby se hlavním partnerem soutěže krásy stalo před třemi lety. Protože se spolupráce nadále zdokonalovala a přinášela ovoce oběma stranám, stalo se minulý rok rovnou generálním partnerem! Nejinak tomu bude i u Maturantky Roku 2015, která vyvrcholí finálovým večerem 10. června v Praze.

„Rozvoj Somersby a Maturantky Roku je pro obě strany velmi užitečný. Celkový vývoj směřuje ke zviditelnění obou dvou značek zároveň,“ říká brand manager Somersby Zdeněk Filip.

V podobném duchu se vyjadřuje i spoluautor soutěže Maturantka Roku Libor Matoušek. „Vnímáme to jako velice silné spojení, protože značka Somersby má blízko k fanouškům Maturantky Roku. Ale nejen k nim. Je to spojené se silnou značkou, která je zaštítěná národním podnikem Budějovický Budvar. Každý rok připravujeme ve spolupráci s marketingem Budějovického Budvaru novinky, které soutěž obohacují a posouvají o stupeň výše. Toto spojení vidíme prospěšné pro obě značky."

Prémiový cider značky Somersby byl na český trh uveden v červnu roku 2012. Je výjimečný tím, že se vyrábí ze speciálních odrůd jablek, které dodávají kvašenému jablečnému nápoji delikátní chuť. Sladký a jemně perlivý cider je vhodný jak pro ženy, tak i pro muže všech věkových kategorií a je ideálním společníkem na akce s přáteli, jenž žijí městským životním stylem a mají rádi pozitivní myšlení.

Česká společnost v poslední době zvyšuje zájem o tyto alkoholické nápoje, které jsou alternativou k pivu, vínu a míchaným nápojům. Proto se Somersby objevuje už ve třech variantách - s jablečnou, hruškovou a ostružinovou příchutí. Třetí zmíněná není na trhu sice ještě ani rok, ale už teď patří k nejžádanějším.

Maturantka Roku se nezadržitelně blíží. Soutěžící se mohou registrovat až do 15. března, kdy zároveň skončí první kolo hlasování. Do dalšího castingového kola postoupí padesát dívek. Na něm vybere odborná porota deset finalistek, jež se zúčastní závěrečného klání. V Praze pak porota rozhodne o Maturantce Roku 2015, která získá korunku krásy. Speciální cenou Somersby maturantky roku bude roční zásoba cideru Somersby..

Soutěžní formulář najdete na stránkách  OČKO TV.

Napsal | Lukáš Dvořák

 

Maturantka Roku na Instagramu