Maturantka Roku 2017 » Novinky » Studio Miracle dá účesu dokonalost, preciznost a trendy vzhled

Studio Miracle dá účesu dokonalost, preciznost a trendy vzhled

 

úterý, 2. května 2017

Studio Miracle

Soutěž Maturantka Roku se neustále posouvá dopředu, proto spolupracuje s těmi nejlepšími v jednotlivých oborech. A pro letošní ročník spojila síly se Studiem Miracle v Českých Budějovicích. Účes je korunkou krásy a každý by měl být originální. Právě tým kadeřníků pod vedením Karla Dražana se postará o účesy maturantek během focení a finálového večera. Majitel salonu krátce promluvil o jejich poslání.

Co pro vás Studio Miracle znamená?
Jsme tým lidí, pro které se péče o vlasy a fashion trendy stala životním posláním. Naším cílem je spokojený zákazník, spokojený tým a vždy profesionálně odvedená práce. Právě proto používáme kvalitní produkty značky Redken a Oribe. Snažím se se svým týmem ve studiu vytvořit příjemné prostředí, do kterého se klienti budou rádi vracet za dokonalým prožitkem.

Čím by mělo být Studio Miracle pro ostatní?
Chtěl bych, aby klienti mého kadeřnického studia odcházeli vždy spokojeni a obohaceni o příjemný zážitek spojený s našimi službami. Co se týče zaměstnanců, chtěl bych, aby měli jistotu, že mohou těžit ze zkušeností špičkového týmu.

Více se o Studiu Miracle dozvíte na webových stránkách www.studiomiracle.cz.

Facebook | Instagram | Youtube

O soutěži Maturantka Roku

Maturantka Roku je jedním z projektů společenské zodpovědnosti mediální agentury TRIMA CB. Nemá za cíl generovat zisk, ale získávat publicitu a finance pro Nadační Fond Pink Bubble. Tento nadační fond se stará o náctileté onkologické pacienty. Autory soutěže jsou Martina Matoušková, Libor Matoušek a Jan Novotný.

Autor: Kateřina Matoušková

 

Maturantka Roku na Instagramu