Maturantka Roku 2017 » Novinky » Soutěž Maturantka Roku vstoupila do osmého ročníku

Soutěž Maturantka Roku vstoupila do osmého ročníku

 

pátek, 16. prosince 2016

Maturantka Roku 2016

Další ročník celorepublikové soutěže krásy Maturantka Roku odstartoval! Organizátoři spustili registrace a osmý ročník zápolení nejkrásnějších českých dívek, které v tomto školním roce čeká zkouška z dospělosti, tak může začít. Finálový večer plný zábavy proběhne během června znovu v Českých Budějovicích.

Letošní maturantky se mohou do klání hlásit prostřednictvím webových stránek soutěže. Stačí přejít do sekce Registrace a vyplnit zde formulář, ke kterému musí být samozřejmě připojena i fotografie dívky. Poté už stačí jen vyčkat, než bude kompletně vyplněný registrační formulář maturantky schválen.

Hned poté se rozjíždí na webových stránkách soutěže hlasování pro danou dívku. A jakmile se tak stane, spouští se pro danou dívku i samotné hlasování. Samotné přihlášky mohou letošní maturantky posílat až do 10. března. Odborná porota vybere padesát semifinalistek soutěže Maturantka Roku 2017.

Na padesátku nejlepších bude 3. dubna v Praze nachystán casting, během kterého si například popovídají s porotci nebo jí ukáží svou postavu v plavkách. Součástí castingu bude i volná disciplína. Zda uspěla, se dívka dozví telefonátem od moderátorů Fajn rádia v týdnu od 10. dubna.

Desítka nejkrásnějších maturantek si od 12. června užije spoustu zábavy. Týdenní finálový kemp jim nabídne nespočet zážitků, nabitých dovedností, ale především nová přátelství. Účastnice posledního finálového kempu se bavily ve Sportovně relaxačním areálu Hluboká nad Vltavou, navštívily zákoutí Jaderné elektrárny Temelín nebo okusily kurz vaření s Janem Krobem z Fine Food Academy.

Finálový večer se uskuteční 21. června v Českých Budějovicích. Na všechny dívky už v tu dobu bude čekat exkluzivní smlouva s modelingovou agenturou a další hodnotné ceny. Poté bude jen na nich, jak se jim podaří prorazit. Posledním finalistkám se to podařilo a pracovní zkušenosti získávají nejenom u nás, ale i v zahraničí.

Soutěž Maturantka Roku je ideální příležitostí pro mladé, krásné a talentované dívky, které mají chuť ještě před odchodem ze střední školy zažít neobyčejné a neopakovatelné zážitky. Více informací o soutěži a fotogalerie z minulých ročníků naleznete na webových stránkách a facebookových stránkách Maturantky Roku.

Autor: Lukáš Dvořák

 

Maturantka Roku na Instagramu