Maturantka Roku 2017 » Novinky » Soutěž Maturantka Roku už zná padesát semifinalistek!

Soutěž Maturantka Roku už zná padesát semifinalistek!

 

středa, 9. dubna 2014

1- Michaela Albertová

Během prvního kola se do soutěže přihlásilo několik stovek studentek, které se rozhodly bojovat o korunku krásy. Z nich nakonec do semifinále postoupilo padesát. Třicet dívek s největším počtem hlasů bylo zvoleno v hlasovací aplikaci na Facebooku. Dalším dvaceti dívkám byla udělena tzv. divoká karta, bez ohledu na počet získaných hlasů.

Semifinálová padesátka maturantek je velmi pestrá, jak se můžete sami přesvědčit ve fotogalerii. Všechny tyto dívky se 14. dubna zúčastní castingu, který se uskuteční Praze v zastupující modelingové agentuře JARO management. Že se na dívky porotci už těší a že je čeká nelehký úkol, potvrzuje i ředitelka Maturantky Roku Martina Matoušková: „S ostatními porotci se na casting moc těšíme. Letos jsme všem padesáti dívkám rozeslali krátký dotazník, abychom se o nich dozvěděli více informací ještě před samotným castingem. Po přečtení všech dotazníků, které nám dorazily, musím říci, že výběr finalistek bude opravdu těžký. Dívky jsou nejen velmi krásné, ale také chytré a inteligentní. Už teď vím, že nás čeká nesnadný úkol - vybrat nakonec jen deset finalistek, i když by si účast ve finále zasloužilo mnohem více dívek.“

Na iDnes.cz proběhlo také první kolo hlasovací soutěže „Vyberte si nejhezčí maturantku ze svého kraje“. Z každého kraje postoupila dívka s největším počtem hlasů. Nyní se utká 14 maturantek v celostátním kole, kde budou soutěžit o divokou kartu čtenářů iDnes. S tímto titulem postoupí vítězka rovnou do finálového kola Maturantky Roku. Dodejme, že devět finalistek vyberou právě porotci při castingu v agentuře JARO management. Vy můžete 10. finalistku podpořit svým hlasem v celostátním hlasování na iDnes.cz. S hlasováním neváhejte, čas máte už jen několik dní, a to do konce tohoto týdne (do 13. dubna)! Fotogalerii všech dívek, které postoupily do druhého kola naleznete zde.

 

Maturantka Roku na Instagramu