Maturantka Roku 2017 » Novinky » Růžové bublinky pomáhají… Představujeme Pink Bubble!

Růžové bublinky pomáhají… Představujeme Pink Bubble!

 

pátek, 13. června 2014

pink bubble-článek

„Můj veliký a upřímný dík patří celému týmu Maturantky za to, že v jeho podání se nenásilně propojuje krása a bezstarostnost dospívání s ohleduplností a solidaritou vůči těm, kteří v tomto věku už musí řešit vážné problémy…“

Jak úvodní citací ředitelka nadace Martina Šmuková naznačila, Maturantka Roku není pouze soutěží pro krásné maturantky, ale také projektem, který se snaží pomoci mladým lidem, stejně starým, jako jsou soutěžící maturantky samy, v jejich komplikovaném životě. Nadační fond Pink Bubble se zaměřuje na podporu onkologicky nemocných mladých lidí  v průběhu léčby, v době rekonvalescence i při následném návratu do života. Snaží se plnit sny mladým lidem, kteří bojují s rakovinou.

V loňském ročníku měla Martina Šmuková možnost zasednout v porotě soutěže Maturantka Roku a také převzít šek na více než 50 tisíc korun (velkým dílem se na této částce podílel hokejista KHL Filip Novák, dále společnost Mary Kay a samozřejmě návštěvníci charitativní stezky). „Díky výtěžku z akce jsme mohli splnit tajná přání několika Bublinkám, tedy klukům a slečnám, kterým do života vstoupila rakovina, a dar od kosmetické firmy posloužil k financování terapeutického víkendu,“ dodává ředitelka nadace a odkazuje na webové stránky www.pinkbubble.cz, kde si můžete prohlédnout galerii přání, aktuálních i těch splněných, ale také jednotlivé příběhy mladých kluků a holek, kteří si rozhodně vaši finanční podporu zaslouží.

Přejme proto Maturantce roku i Pink Bubble, aby se i letos podařilo pro nadaci vyzískat co nejvyšší finanční částku. Charitativní stezka pro nadační fond Pink Bubble se uskuteční již tuto sobotu, 14. června, v obchodním centru IGY.

 

Maturantka Roku na Instagramu