Maturantka Roku 2017 » Novinky » Představujeme partnery: VŠTE

Představujeme partnery: VŠTE

 

neděle, 16. března 2014

Doc. Ing. Marek Vochozka, MBA, Ph.D.

Sponzor, na kterého se zaměříme tentokrát, bude trochu odlišný od všech předchozích. Nesmíme totiž zapomínat, že soutěžící Maturantky Roku jsou nejen krásné, ale také chytré mladé ženy. Podmínkou přihlášky do soutěže je to, že dívky studují v maturitním ročníku a připravují se k maturitní zkoušce.

Tuto studijní přípravu na zkoušku dospělosti si mohou zpříjemnit účastí v soutěži Maturantka Roku. Takto pozitivně vnímá soutěž i rektor Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích.

Doc. Ing. Marek Vochozka, MBA, Ph.D. působí jako rektor na VŠTE od loňského roku. „Na naší škole se velmi snažíme podporovat aktivitu studentů a právě to se nám líbí i na tomto projektu. Pro spoustu studentů je maturita velkou zátěží, a proto obdivujeme všechny studentky, které jsou při té zátěži ještě schopné zapojit se do celostátní a jistě velmi náročné soutěže.“

Marek Vochozka se zároveň projevuje jako pravý budějovický patriot: „Zajímavé na celém projektu je i skutečnost, že se jedná o jedinou celostátní soutěž krásy, která se nevyhlašuje v Praze, ale v Českých Budějovicích, což nás - jakožto budějovickou školu - velmi těší. Ostatně jak říká Jára Cimrman, v Budějovicích by chtěl žít každý.“ Ano, i letos bude již tradičně uspořádán velký finálový večer na českobudějovickém náměstí Přemysla Otakara II., konkrétně 20. června 2014.

Soutěž Maturantka Roku nejen že nabízí zkušenost a možnou kariéru v oblasti modelingu mladým, krásným studentkám, ale také se snaží charitativně pomáhat. To zaujalo i rektora VŠTE Marka Vochozku: „Je nám velmi sympatická charitativní činnost celého projektu, která je v tomto roce spojená s Nadačním Fondem Pink Bubble, jež se stará o náctileté onkologické pacienty.“ Každý rok pořadatelé vyberou charitativní organizaci, kterou prostřednictvím soutěže materiálně i finančně podpoří.

 

Maturantka Roku na Instagramu