Maturantka Roku 2017 » Novinky » Představujeme partnery: Symbol pro vás i pro maturantky

Představujeme partnery: Symbol pro vás i pro maturantky

 

středa, 11. června 2014

Ilustrační foto

Originální ručně vyráběné Symbol wrap náramky zdobí ruce maturantek. Wrap náramky jsou ohromným módním hitem poslední doby, kdy se spoustu výrobců nechává inspirovat původní návrhářkou Chan Luu. A tak tomu je i v případě Symbol wrap náramků, které se staly partnerem soutěže Maturantky Roku.

„Značka SYMBOL existuje sice jen necelého půl roku, ale od samého počátku klademe velký důraz na úroveň projektů, se kterými má být SYMBOL spojován. Projekt Maturantka Roku nás přesvědčil nejen svým realizačním týmem a dalšími partnery akce, ale i svým zaměřením – tedy propojením krásy a inteligence,“ vysvětluje za tým Symbol4you Dana Hřebíková.

Symbol wrap náramky lze odlišit od ostatních obdobných náramků právě oním symbolem, který se nachází vyrytý na kovovém knoflíku. Celkové zpracování náramků je velmi kvalitní, základem je kulatá kůže a nejrůznější druhy korálků (ať už skleněné, broušené, či se jedná o minerály a polodrahokamy).

Nespornou výhodou wrap náramků je jejich univerzální využití. Lze je totiž použít jak ke sportovnímu, tak společenskému outfitu. A kombinacím s dalšími módními doplňky se meze nekladou. Inspiraci můžete načerpat přímo na stránkách www.symbol4you.cz, kde jistě naleznete Symbol náramek určený přímo pro vás. Nabídka je rozšířena i dětské a pánské náramky.

A jak se tým Symbol4you těší na finále soutěže? „Jsme velmi zvědaví na finále TOP 10 maturantek u nás, v Českých Budějovicích, kterého se rádi zúčastníme. Finalistkám soutěže držíme palce jak v soutěži samotné, tak i v jejich budoucím studiu či zaměstnání a přejeme si, aby jim šperky SYMBOL dělaly radost co možná nejdéle.“

Autor: Jana Beránková

 

Maturantka Roku na Instagramu