Maturantka Roku 2017 » Novinky » Představujeme partnery: Obujsi.cz

Představujeme partnery: Obujsi.cz

 

pátek, 28. února 2014

boty_obujsi

Soutěž Maturantka Roku oslaví v letošním roce 5. výročí. Během uplynulých pěti let si získala nejen celorepublikový zájem mladých maturantek, ale také přízeň mnoha sponzorů a partnerů. V tomto článku si představíme český e-shop s obuví, který nese název Obujsi.cz.

Obujsi.cz nabízí obuv pro běžné nošení, ale i sváteční chvíle. Na své si přijdou muži, ženy i děti. E-shop má za sebou teprve rok trvání, ale zájem o kvalitní obutí neklesá. Naopak, do e-shopu postupně přibývají i módní doplňky v podobě kabelek či legín.

Provozovatelem e-shopu s obuví je Pavla Šádková, které jsme se také zeptali, proč se rozhodla podpořit soutěž Maturantka Roku. Z její odpovědi vyplývá, že boty byly až sekundárním podnětem: „Akci Maturantka Roku jsem zaregistrovala před dvěma roky, kdy jsem jako dobrovolník a sponzor podporovala českobudějovické centrum Bazalka, které pečuje o děti s těžkým zdravotním postižením. Pro Bazalku jsem vypracovala kompletní grafickou podobu tiskových materiálů, webových stránek a i nadále se touto cestou snažím centrum podporovat. Maturantka Roku pak byla příležitost, jak seznámit veřejnost s adresnou charitativní činností, která by měla být, dalo by se říci, samozřejmostí pro všechny, kteří se mají lépe než ony děti.“ Dodejme, že projekt Maturantka Roku je každoročně úzce spojen s charitativní činností. V letošním ročníku například podpoří Nadační fond Pink Bubble, který pečuje o onkologicky nemocné mladistvé.

Spojení mládí a módy vnímá Pavla Šádková jako přirozené. A módními značkami se to na e-shopu obujsi.cz jen hemží. Nejen maturantky si mohou vybírat z téměř šedesáti prověřených obuvnických značek. Jmenujme alespoň některé z nich: Tamaris, Rieker, Adidas, Bugatti, Caprice, Remonte Dorndorf, Ten Points, Ara, s.Oliver, Marco Tozzi, Mustang, Menbur, Pacomena, Peddy, Tom Tailor, Umbro, Vans, Navaho a mnoho dalších. Obujsi.cz nabízí nejen širokou nabídku kvalitní obuvi a doplňků, ale také bezproblémový obchod a vstřícnou komunikaci. Cílem tohoto profesionálního přístupu je vždy na prvním místě spokojený zákazník.

Jana Beránková

 

Maturantka Roku na Instagramu