Maturantka Roku 2017 » Novinky » Představujeme partnery: Milujeme vodu

Představujeme partnery: Milujeme vodu

 

středa, 18. června 2014

910x910-1402521435-maturantka-0014

Blíží se léto, slunce a horka, při kterých je důležité dodržovat dostatečný pitný režim. Ne, nemáme v úmyslu poučovat vás o zásadách zdravého životního stylu, chceme jen představit dalšího sponzora soutěže Maturantka Roku, kterým je voda Miluji.

Nový brand Miluji stmeluje mladý kolektiv, který se snaží inspirovat svým přístupem své okolí. Pitím vody Miluji totiž každý z nás přispívá nejen svému zdraví, ale také na zajímavé projekty, ať už se jedná o výstavbu hřiště pro mateřskou školku, či vysázení 20 tisíc stromků. Miluji pomáhá tam, kde je potřeba, a celé 1 % své tržby věnuje na sociální projekty.

Tato společnost miluje nejen kulturu, sport a rodinu, ale také přírodu. Proto se při distribuci vody řídí nejpřísnějšími evropskými pravidly. „Naše ekobarely splňují certifikaci BPA FREE, což znamená, že neobsahují bisfenol A. Tato látka podle výsledků vědeckých studií může negativně ovlivňovat vývoj organismu způsobit cukrovku, rakovinu prsu či rakovinu varlat a prostaty," zdůrazňuje Milan Červenka, marketingový ředitel Miluji.

A to nejlepší nakonec. Vodu Miluji v podstatě pijete zadarmo. „Ano, je to tak. Jako jediní v České republice si neúčtujeme za vodu vůbec nic. Vždyť i vzduch dýcháme zadarmo.“ Jediné, za co se tedy platí, je balení a distribuce, tedy 77,40 Kč bez DPH za jeden barel s garancí na 2 roky. „Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout férovou cenu na trhu při zachování maximální kvality vody,“ dodává Milan Červenka.

Voda Miluji po celou dobu soutěže dodávala maturantkám láhve s pramenitou vodou. „Jsme rádi, že můžeme touto cestou podpořit soutěž Maturantka Roku, na jejíž páteční finále se určitě přijdeme podívat,“ uzavírá Milan Červenka.

Pokud byste chtěli mít tuto vodu i pro sebe, stačí si vybrat láhev 1,5litrovou či půllitrovou, vodu neperlivou či jemně perlivou, nebo téměř 20litrový barel pramenité vody do firmy či domácnosti. Informace o tom, kolik byste měli za den vody vypít a jak vlastně vypadá cesta vody od pramene k zákazníkovi, naleznete na stránkách www.milujivodu.cz.

Autor: Jana Beránková

 

Maturantka Roku na Instagramu