Maturantka Roku 2017 » Novinky » Představujeme partnery: Klobouky Tonak

Představujeme partnery: Klobouky Tonak

 

čtvrtek, 26. května 2016

katalog_2016_image5

Jsme moc rádi, že v letošním roce rozšířila řady partnerů Maturantky Roku česká firma Tonak. Finalistky, které se umístí na stupni vítězů, a Maturantka Sympatie se tak můžou těšit na krásné klobouky z jejich luxusní kolekce.

TONAK a.s. se sídlem v Novém Jičíně spolu s pobočným závodem ve Strakonicích patří k největším a nejvýznamnějším světovým výrobcům a exportérům pokrývek hlavy. V širokém výrobním programu Tonaku jsou zastoupeny hlavně plstěné klobouky a plstěné polotovary. Své místo zde však mají i barety a brigadýrky pro armádu a bezpečnostní složky, fezy nebo klasické židovské klobouky. Více než dvousetletá tradice výroby v Novém Jičíně i ve Strakonicích spolu se značným know­how zaručují nejvyšší kvalitu výrobků. V současnosti jsou výrobky Tonaku exportovány do více než padesáti zemí světa.

Různobarevné a tvarově rozmanité klobouky vznikají díky řemeslné práci, která zahrnuje minimálně 150 pracovních úkonů a z toho je přes 80 možno provést pouze ručně.

Kvalita všech produktů značky Tonak je jedním z hlavních znaků, ale stejný důraz je kladen i na aktuální trendy, tvary a barevnost všech pokrývek hlavy.  Tonak spolupracuje s předními návrháři a blogery z módní branže.

Prioritu nyní klade na znovuvybudování značky na českém trhu, a rozvoj maloobchodní sítě. Nově je možné klobouky zakoupit ve  Flagship Store v centru Prahy poblíž kultovní Pařížské ulice. V březnu letošního roku rozšířil Tonak svou působnost také do Českých Budějovic, kde otevřel Concept Store Klobouky K.

 

www.tonak.cz

www.facebook.com/tonaknj/

www.instagram.com/tonak_hats/


Flaghsip Store, Žatecká 14, Praha 1

Concept Store Nový Jičín, Masarykovo nám. 45/29, Nový Jičín

Concept Store TONAK Klobouk K, Široká 8, České Budějovice

 

Maturantka Roku na Instagramu