Maturantka Roku 2017 » Novinky » Představujeme partnery: JARO Management

Představujeme partnery: JARO Management

 

čtvrtek, 12. února 2015

imgaboutus

Maturantka Roku je jednou z nejpopulárnějších soutěží krásy v České republice. Půvabné dospívající dívky, které se touží stát modelkami, si jejím prostřednictvím otevírají bránu do světa módy. Světa, jenž je plný neomezených možností.

Jedním z hlavních partnerů této soutěže je JARO Management, s. r. o. Modelingová a produkční agentura, která se řadí mezi absolutní špičku u nás a je synonymem profesionality. Její lidé jsou opravdoví odborníci na ženskou krásu.

Na absolutní špičku se JARO Management vyšvihl díky mnohaletým zkušenostem, dobrému jménu, stabilnímu postavení na trhu, ale především díky osobnímu přístupu ke každému klientovi a klientce. Hlavně proto je agentura zářící hvězdou českého modelingového průmyslu.

Ve svém portfoliu má celou řadu známých českých i zahraničních celebrit, modelů, modelek, herců, hereček a dalších osobností všech věkových kategorií z oblasti umění a sportu. Zastupuje ale také světoznámé značky a firmy. Lidé z JARO Management dělají vše pro spokojenost a úspěch svých klientů.

Agentura ale také nabízí komplexní služby v oblasti produkce. Společnost pro vás uspořádá nezapomenutelné módní přehlídky včetně sestavení unikátní choreografie. Žádnou neznámou nejsou pro JARO Management ani slavnostní a firemní akce, koncerty nebo castingy na klíč.

Finalistky Maturantky Roku se stejně jako v minulých letech mohou těšit na exkluzivní smlouvu s touto modelingovou a produkční agenturou. Díky JARO Management budou mít možnost stát se úspěšnou modelkou nebo herečkou.

Napsal: Lukáš Dvořák

 

Maturantka Roku na Instagramu