Maturantka Roku 2017 » Novinky » Představujeme partnery: Fitness oblečení Dragonfly

Představujeme partnery: Fitness oblečení Dragonfly

 

pondělí, 13. června 2016

13129759_124691534601670_1357552424_n

Česká značka Dragonfly obléká světovou špičku v pole dance. Dragonfly je česká značka sportovního oblečení nejen na pole dance a bikram jógu. Dragonfly znamená vážka, která při vzniku značky inspirovala svou lehkostí, odolností a perfektně vyváženou konstrukcí. Oblečení Dragonfly navíc upoutá i barvami a propracovaným designem, který v sobě snoubí styl a praktičnost. Vyrábí se z kvalitního materiálu, kdy je vrchní strana dokonale hladká a vnitřní strana má česanou úpravu s jemnými mikrochloupky pro komfort a jemnost k pokožce. Materiál ve složení 80 % micro-polyamid a 20 % Lycra je i přes svou tenkost neprůhledný a pevný. Pro potřeby sportovkyň a sportovců je také elastický a přiléhavý, takže při pohybu nijak neomezuje.

Oděvy značky Dragonfly jsou stoprocentně vyráběny v České republice. Díky tomu je každý kousek kontrolován přímo těmi, kterým na výsledcích nejvíc záleží. Klientelu však má po celém světě. Značka Dragonfly nabízí dámské a pánské sportovní oblečení, limitované edice, Diamond line Swarovski a podložky na cvičení. 

Petra Líbenková z firmy Dragonfly nám zodpověděla několik zvídavých otázek o společnosti, která dodala oděvy pro focení finalistek Maturantky roku 2016.

Co stálo za vznikem značky Dragonfly?
Studio Bikram Yoga, které jsme založili tady v Českých Budějovicích – nemohli jsme sehnat kvalitní oblečení, tak jsme si ho začali vyrábět sami.

Jaká byla cesta od prvního nápadu k vlastní dílně a e-shopu?
Zpočátku to vypadalo jednoduše, ale nakonec od nápadu až k prvnímu prodanému kusu uběhl téměř rok práce. Bylo potřeba sehnat dílnu, švadleny, kvalitní materiál, nakreslit první střihy, testovat a zkoušet. Když jsme byli spokojeni, začali jsme prodávat ve studiu Bikram Yoga a pro velký zájem jsme následně spustili e-shop.

Liší se nějak oděvy pro pole dance od těch na jógu nebo fitness?
Oblečky na pole dance jsou většinou víc „sexy“, méně toho zakrývají. Yoga a fitness spíš naopak. Záleží na každém, na co se cítí a co si může dovolit vzít na sebe.

Vyrábíte také oděvy na zakázku, například pro speciální pole dance vystoupení?
Zákazník si může navolit barvy a kombinace podle svého přání. Během pár měsíců budeme spouštět online designer, kde si zákazník bude moci vše pohodlně nakonfigurovat a rovnou uvidí, co si kupuje.Prodává se zboží více v Čechách, nebo v zahraničí?
Trh v České republice je zajímavý a máme ho rádi, protože jsme zde začínali, ale většina produkce se prodává do zahraničí. Oblečení Dragonfly se prodává z největší části po Evropě a USA, ale máme také takové perličky, jako například Nová Kaledonie, Martinik. Zajímavým trhem pro Dragonfly je také například Singapur.

Čeho si zákazníci na oděvech Dragonfly nejvíc cení?
Kvality a prodejního servisu.

Kde berete inspiraci na barevná provedení a design oděvů?
Všude možně. Na internetu, v časopisech, ve městě, na sportovních akcích, v přírodě atd.

Patří mezi vaše zákazníky především profesionální sportovci?
Naši zákazníci jsou jak profesionálové, tak lidé, kteří chodí cvičit do místního studia nebo fitness.

Oděvy Dragonfly jsou hodně odvážné. Máte klientelu také mezi ženami, které nemají zrovna míry modelek?
Ano, i ty si u nás vyberou a jsou velmi spokojené. Snažíme se vyjít vstříc všem postavám, proto vyrábíme oblečení ve velikostech XS-XL.

Doporučili byste vaše oděvy i k běžnému nošení, nebo jde výlučně o specializované oblečení určené pro konkrétní sporty?
Oblečení Dragonfly se dá nosit prakticky na jakoukoliv aktivitu, kde se chcete cítit pohodlně. Například naše legíny se dají nosit na sport, ale i do města s tunikou. Zkuste je a garantuji vám, že už je nikdy nebudete chtít sundat :)

Spolupracujete s konkrétními pole dance tanečnicemi? Proč se zaměřujete zrovna na tento sport?
Ano, spolupracujeme s mnoha pole dance tanečnicemi. Oblékáme v podstatě celou světovou pole dance špičku. Pole dance je mladý, ale velmi rychle se rozvíjející sport, byli jsme prakticky u jeho zrodu tady v České republice a zůstali jsme u něj. Naše oblečení je na pole dance velmi vhodné, máme mnoho zákaznic pole dancerek a snažíme se jim maximálně vyhovět.

 

Maturantka Roku na Instagramu