Maturantka Roku 2017 » Novinky » Předfinálové víkendové soustředění v Clarion hotelu

Předfinálové víkendové soustředění v Clarion hotelu

 

pátek, 13. června 2014

clanek-clarion

Minulý víkend čekal na finalistky soutěže Maturantka Roku velmi pestrý program. Vyzkoušely si rétorické cvičení s herečkou Lenkou Krčkovou, nácvik správné chůze, pump ve Fitness 14, vyřádily se v adrenalinovém parku na Lipně, ale také zrelaxovaly v zaslouženém wellness v novohradském hotelu Rezidence.

Základnou pro soutěžící byl čtyřhvězdičkový Clarion Congress Hotel České Budějovice. Nově zrekonstruovaný hotel vznikl z původní stavby hotelu Gomel a řadí se se svými 17 patry k nejvyšším budovám v Českých Budějovicích vůbec. Hotel disponuje kapacitou 205 pokojů a apartmá a v horních patrech nabízí nezapomenutelný výhled.

Právě zde začal a skončil zážitkový kemp, který finalistky připravil na blížící se finále soutěže Maturantka Roku 2014. „Věřím, že se finalistkám u nás líbilo, snažili jsme se poskytnout jim to nejlepší zázemí, aby se mohly na soutěž připravit,“ hodnotil víkend ředitel hotelu Martin Štolka.

Clarion provozuje také kulturní a konferenční centrum ArtIGY. A právě zde lze nalézt odpověď na to, proč se hotel rozhodl podpořit právě Maturantku Roku. „V  kulturním a konferenčním centru ArtIGY pravidelně pořádáme maturitní plesy, studenti do nás vkládají důvěru, že jejich oslava ukončení střední školy bude výjimečná a nezapomenutelná. Rozhodli jsme se vrátit jim tuto důvěru skrze podporu akce Maturantka Roku,“ vysvětluje Martin Štolka.

Kromě ubytování nabídne Clarion finalistkám také stravování a zázemí během charitativní stezky pro nadační fond Pink Bubble, která se uskuteční 14. června 2014.

Nezbývá, než maturantkám popřát, aby načerpané zážitky a zkušenosti naplno uplatnily během finálového klání, které je čeká 20. června na náměstí Přemysla Otakara II.

 

Maturantka Roku na Instagramu