Maturantka Roku 2017 » Novinky » Porota vybírala při semifinálovém castingu finalistky soutěže

Porota vybírala při semifinálovém castingu finalistky soutěže

 

sobota, 8. dubna 2017

Casting MR 2017

Aprílovým počasím byl v pondělí ozdoben semifinálový casting osmého ročníku soutěže krásy Maturantka Roku. Do Prahy se sjely všechny postupující dívky, které se statečně postavily před porotu, jejíž členy se snažily oslnit, aby si získaly místo mezi finálovou desítkou. A bylo na co se dívat!

Semifinalistky přijely z různých koutů České republiky. Na některých byla znát nervozita hned v úvodu, u jiných se projevila až poté, co se představila u křížového výslechu. „Všechny dívky byly skvělé a jedinečné. Je pro nás opravdu těžké z nich vybrat jen desítku, která postoupí do finále. Za odvahu přijet na casting a prezentovat samu sebe by si zasloužily všechny postoupit. Něco jiného je nahrát fotku na internet a přihlásit se, ale dotáhnout to do konce a zúčastnit se castingu, to chce opravdu hodně odvahy. Všem za to patří můj obdiv,“ říká ředitelka soutěže Martina Matoušková.

Na otázky zněly zajímavé odpovědi. Štěpánka Vaňková sice studuje hotelnictví, ráda by se ale věnovala trestnímu právu. Aneta Kunteová by zase chtěla vlastní provozovnu se shake drinky a Eliška Křovinová nabídla hned několik paradoxů – je fotbalistkou Bohemians Praha, hrála už za Duklu, v derby fandila Slavii a tancuje za Spartu.

Mnoho dívek se také zajímá o pomoc druhým. Častým snem maturantek tak bylo vytvoření psychologické poradny pro děti v tísni nebo manžele v krizi. Lucii Starou zajímá oblast sociální péče a Lucie Vrbová by se dokonce ráda stala vojačkou a zažila zahraniční misi.

Do další fáze nakonec postoupilo dvacet dívek, které porota poslala do plavek a pečlivě si prohlédla jejich postavu. Poté semifinalistky propustila z castingu a dala se do náročného vybírání finálové desítky. Ani dlouhá debata však rébus nerozluštila, proto dala ještě maturantkám jeden dodatečný domácí úkol. Až po jeho splnění se rozhodne.

„Zúžili jsme výběr na dvacet dívek, které dostaly za úkol natočit video a přesvědčit nás, proč zrovna ony by měly postoupit do finále. První videa už k nám dorazila a musím říct, že se dívky zhostily úkolu opravdu skvěle. Tak nevím, jestli jsme si situaci spíše nezkomplikovali, protože nás nechaly nahlédnout do svého soukromí a poznat je zase o trochu víc. Bude to těžké rozhodování,“ dodává ředitelka soutěže.

Kdo do finále Maturantky Roku 2017 postoupí, se dozvíte už příští týden!

Facebook | Instagram | Youtube

O soutěži Maturantka Roku

Maturantka Roku je jedním z projektů společenské zodpovědnosti mediální agentury TRIMA CB. Nemá za cíl generovat zisk, ale získávat publicitu a finance pro Nadační Fond Pink Bubble. Tento nadační fond se stará o náctileté onkologické pacienty. Autory soutěže jsou Martina Matoušková, Libor Matoušek a Jan Novotný.

Autor: Lukáš Dvořák

 

Semifinálový casting Maturantky Roku 2017

Semifinálový casting Maturantky Roku 2017Semifinálový casting Maturantky Roku 2017Semifinálový casting Maturantky Roku 2017Semifinálový casting Maturantky Roku 2017
 
 
 

Maturantka Roku na Instagramu