Maturantka Roku 2017 » Novinky » Pojeďte na dovolenou s Young Tours, nudit se rozhodně nebudete!

Pojeďte na dovolenou s Young Tours, nudit se rozhodně nebudete!

 

úterý, 17. června 2014

fbcoverzari

Rádi se bavíte s přáteli, poznáváte nové lidi, rádi cestujete a zkrátka si užíváte svůj život naplno? Pak letní a zimní zájezdy od Young Tours budou pro vás ta správná volba.

Ať už se jedná o letní zájezdy k moři nebo zimní zájezdy do Alp, vždycky mají tyto akce jedno společné. Je to velká parta mladých lidí, kteří si zkrátka jedou užít dovolenou se vším všudy a kromě ježděni po sjezdovkách nebo opalovačky u moře vyhledávají i další aktivity během týdne.

Organizátoři tak připravují nabytý program plný aktivit, jako jsou různé hry, turnaje nebo divoké večerní párty. Vždy pro své Youngstery na místě domlouvají vstupy zdarma do klubů, welcome drinky nebo zvýhodněné ceny za všechny možné služby jako je např. půjčování motorek, vodní atrakce a další srandy.

Pokud se někdo jednoduše nechce zapojovat do skupinových akcí, nemusí. Jak sami říkají kluci z Young Tours: "Nikdy nikoho nenutíme a necháváme na každém, jestli se chce zapojit nebo ne. Naším cílem je nabídnout lidem fajn dovolenou, kde není nuda, kde je možnost seznámit se s dalšími lidmi a hlavně zažít spoustu zábavy a to vše za parádní cenu".

Nejbližsí akci, kterou si určitě nenechte ujít je SUNNY BEACH SUMMER SENSATION, která se koná druhý týden v září od 5.9. do 13.9.2014.
Jede se do Bulharského party letoviska Sunny Beach, kde je pro vás připraven all-inclusive *** hotel. Doprava je kombinovaná - tam letecky, zpět busem.

Navíc je připravena motivační akce. Líbí se vám to? Tak pojeďte taky. Čím víc vás bude, tím víc výhod pro vás máme. Dokonce můžete jet zcela zdarma, stačí vzít sebou deset vašich kamarádů a je to.

Více informací hledejte na www.youngtours.cz nebo na facebooku www.facebook.com/youngtours.cz

 

Maturantka Roku na Instagramu