Maturantka Roku 2017 » Novinky » Po náročném semifinálovém castingu vybrala odborná porota finalistky letošního ročníku

Po náročném semifinálovém castingu vybrala odborná porota finalistky letošního ročníku

 

středa, 6. dubna 2016

Semifinalistky soutěže Maturantka Roku

Pondělní den patřil v pražském sídle modelingové agentury CAST ME castingu na desítku finalistek dalšího ročníku soutěže krásy Maturantka Roku. Z padesátky nejlepších volila sedmičlenná odborná porota nejprve na základě důkladného zpovídání, jež obsahovalo osobní i vědomostní otázky. Do další fáze, ve které se dívky představily v plavkách, postoupilo dvaadvacet maturantek, z nichž na závěr vzešla finálová desítka.

Sedm míst pro porotce obsadili ve studiu spoluzakladatel soutěže Libor Matoušek, za produkční agenturu David Kovařík, event. managerka soutěže Lucie Grochalová, Michal Doležal z modelingové agentury CAST ME, moderátoři Odpolední show na stanici Fajn Radio Johan Mádr a Ondřej Havel a finalistka loňského ročníku Iveta Strouhalová.

„Byl jsem nadšený, kolik holek se přihlásilo a jaký má vlastně soutěž ohlas. Musím říct, že na casting přišly opravdu výborné slečny. Bylo velmi těžké vybrat desítku nejlepších. Přesto se to podařilo, ačkoliv mě mrzí, že jich nemohlo postoupit více, protože byly opravdu dobré,“ řekl krátce po skončení castingu Michal Doležal.

Nadšené z jeho průběhu a uvolněné atmosféry byly i samotné semifinalistky. „Casting jsem si užila, holky byly skvělé. Vlastně všichni na něm byli skvělí. Překvapil mě rozhovor, myslela jsem si, že budeme muset jen odpovídat na otázky. Nakonec jsme mluvily o sobě. Nečekala jsem, že se mezi těch dvaadvacet dívek dostanu. Pak už jsem tušila, že bych mohla postoupit,“ zmínila jedna z postupujících Gabriela Konečná.

Vybrat dvaadvacítku maturantek, které se porotě představí v plavkách, nebylo vůbec snadné. Přesto mezi konkurentkami nepanovala žádná rivalita. „Mně se hodně líbilo, že si všechny holky na závěr castingu zatleskaly za odvahu, ačkoliv více jak polovina z nich věděla, že nepostupuje do další části v plavkách,“ doplnil spoluzakladatel soutěže Libor Matoušek.

Závěr castingu byl opravdu napínavý. Vybrat deset nejlepších po promenádě v plavkách nebylo nic jednoduchého. „Letošních dvaadvacet dívek bylo velmi silných. Na finalistkách jsme se radili asi hodinu. Nakonec jsme se ale na postupujících shodli. Každá se může stát vítězkou letošního ročníku,“ dodala event managerka Maturantky Roku 2016 Lucie Grochalová.

Kdo postoupil do finálového boje, poslouchejte tento týden v Odpolední show Johana Mádra a Ondřeje Havla na stanici Fajn Radio. Pro nejčerstvější informace ze soutěže Maturantka Roku sledujte i její Facebook a Instragram.

Napsal Lukáš Dvořák

 
CastingCastingCastingCastingCastingCasting
 
 

Maturantka Roku na Instagramu