Maturantka Roku 2017 » Novinky » ODEVNI – módní značka, která objeví individualitu v každé osobnosti

ODEVNI – módní značka, která objeví individualitu v každé osobnosti

 

úterý, 21. března 2017

ODEVNI

K soutěžím krásy neodmyslitelně patří i partneři, kteří se starají o outfity finalistek. Maturantku Roku v letošním roce podporuje také českobudějovická módní značka ODEVNI, jež věnuje desítce nejlepších designové tričko. Stojí za ní creative art designerka Monika Zahradníková a každému produktu se věnuje s vlastní pečlivostí.

Moniko, co pro vás znamená značka ODEVNI?
Životní postoj, směr, kterým realizuji své vize, myšlenky a emoce. Na každé nové kolekci je vždy znát její posun a vývoj. Lidé, kteří znají naši práci, již vidí příběh, který je individuální pro každý kousek oblečení. Každá část modelu – od designu, výběru látky, přes ušití až finální styling a prezentaci, nám projde pod rukama, našimi myšlenkami. U nás to není jen o oblečení, zákazníci s námi sklouzávají do našeho příběhu a jsou jeho součástí. Ať je to pro etiku značky, či jen, že se jim líbí. Každý si najde svůj kousek, který ho přitáhne.

Co byste chtěla, aby znamenala pro ostatní?
Posláním značky je objevit individualitu v každé osobnosti, podpořit ji a tvořit její hodnoty. Naši zákazníci jsou různí, přesto jsme stejní. Každý máme sny, touhy a přání. A to jsou i naše sny s ODEVNI, naše sny se tady realizují. Díky našim zákazníkům se můžeme posouvat dál. Jsme všichni v jednom kruhu. Stejně tak jako zvířata a příroda, která se velmi často objevuje ve spojení s ODEVNI. Tohle by měli vnímat i ostatní – tuhle myšlenku se snažíme poslat dál.

Více se o značce ODEVNI dozvíte na webových stránkách www.odevni.com.

Facebook | Instagram | Youtube

O soutěži Maturantka Roku

Maturantka Roku je jedním z projektů společenské zodpovědnosti mediální agentury TRIMA CB. Nemá za cíl generovat zisk, ale získávat publicitu a finance pro Nadační Fond Pink Bubble. Tento nadační fond se stará o náctileté onkologické pacienty. Autory soutěže jsou Martina Matoušková, Libor Matoušek a Jan Novotný.

Autor: Kateřina Matoušková

 

Maturantka Roku na Instagramu