Maturantka Roku 2017 » Novinky » Nezvyklá koncentrace krásy aneb focení finalistek Maturantky Roku 2016

Nezvyklá koncentrace krásy aneb focení finalistek Maturantky Roku 2016

 

pondělí, 23. května 2016

backstage maturantka

Populární soutěž o nejkrásnější českou dívku, která letos skládá zkoušku dospělosti, se blíží svému finále. Proto nastal čas zachytit deset finalistek Maturantky Roku 2016 objektivem fotoaparátu. Focení proběhlo 7. a 8. května v Praze.

Výběr nejkrásnějších maturantek fotila žena, a proto se ani dívky, které stály před objektivem poprvé, nemusely stydět. Fotografka Martina Matouškouvá si spolupráci pochvalovala a kromě výsledných fotografií bylo pro všechny zúčastněné nejdůležitější si focení užít. „Už delší dobu jsem měla v hlavě focení s balónky a díky Romanu Jabůrkovi z JAVI design se mi to nakonec povedlo zrealizovat. Chtěla jsem, aby dívky projevily svou kreativitu, a proto jsem nechala iniciativu částečně na nich. Jak se s tím popraly, můžete posoudit na výsledných fotkách,“ komentuje fotografka. Prokousat se tisícovkou vzniklých pracovních snímků ale není žádná sranda, proto si finalistky i jejich fanoušci museli na výsledky chvíli počkat. „Už teď ale můžu slíbit, že je na co se těšit,“ dodává Martina Matoušková.

Na focení si dívky tentokrát oblékly sportovní oblečení od značky Dragonfly a retro šaty z pražského butiku Jane Bond special. Líčení finalistek se letos zhostila zkušená Tereza Dadová. Ateliér pro příjemně strávený den vznikl v prostorách modelingové agentury Cast Me v Praze. Video ze zákulisí focení a medailonky finalistek připravili už tradičně kluci z PROmovie. Chcete vidět víc, než jen výsledné fotky? Nahlédněte do zákulisí focení ve videu níže.

A co čeká dívky dál? Většina z nich už má onu maturitu za sebou, a tak se můžou do soutěže vrhnout naplno a užít si její velkolepé finále. V půlce června je čeká finálový kemp, během kterého předvedou své všestranné schopnosti a užijí si společně spoustu zábavy. Především ale mají za úkol připravit se na finálový večer, který proběhne 22. června na náměstí v Českých Budějovicích. Na všechny finalistky čeká exkluzivní smlouva s modelingovou agenturou a další hodnotné ceny. Poté už bude jen na nich, zda se jim podaří prorazit. 

 

Maturantka Roku na Instagramu