Maturantka Roku 2017 » Novinky » Nejhezčí maturantky České republiky míří na českobudějovické náměstí

Nejhezčí maturantky České republiky míří na českobudějovické náměstí

 

pátek, 10. června 2016

Finále Maturantky Roku

Po roční odmlce se na českobudějovické náměstí Přemysla Otakara II. vrací finále oblíbené soutěže Maturantka Roku. Sedmý ročník celostátního klání krásy odstartoval v únoru a během více jak čtyř měsíců se vybíralo ze spousty půvabných dívek, které v letošním roce skládaly zkoušku dospělosti. Teď si to desítka nejlepších rozdá před odbornou porotou 22. června od 18 hodin. Na konci celého večera pak bude známa nová držitelka korunky pro vítězku.

Společensky zábavným večerem bude provázet moderátorská dvojice Odpolední show Fajn Radia Johan Mádr a Ondřej Havel. V neposlední řadě je doplní také Milan Džuba, který jako moderátor Maturantky Roku působil už v předchozích ročnících, například ve spolupráci s Českou Miss pro rok 2011 Jitkou Nováčkovou.

Čistě pánskou trojici mužů s mikrofonem ale brzo po začátku akce nahradí desítka finalistek v šatech značky Jane Bond. O hlasy porotců se budou ucházet Veronika Turčíková, Daniela Nováková, Gabriela Konečná, Michaela Fenklová, Kristýna Graslová, Nikola Rotbauerová, Jaroslava Marcelová, Jana Šenfeldová, Patricie Müllerová a Aneta Mitušinová. A nebudou se ucházet jen o hlasy porotců, ale rovněž všech diváků, protože už teď běží SMS hlasování o Maturantku Sympatie. Její vítězka například obdrží šaty od návrhářky Petry Brzkové. Hlasující navíc kromě své favoritky podpoří i Nadační Fond Pink Bubble.

V jejích večerních šatech se desítka maturantek projde i během finálového večera. Ještě předtím ale dvakrát zahraje českobudějovický oblíbený písničkář Jan Janda, který zazpívá pro každého, kdo půjde kolem. Tak, jak to dělá už dlouhou dobu třeba v Krajinské ulici. Na podiu se rovněž představí i NG Dance Crew, která již neodmyslitelně patří k soutěži Maturantka Roku.

Nejkrásnějších deset maturantek se však také trochu zapotí. V průběhu finále je bude čekat například křížový výslech, ve kterém bude nachystáno několik zapeklitých otázek. Své znalosti zase prokáží o něco později v rámci vědomostního kvízu, který si pro ně připravila Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích. Než k němu ale dojde, potěší finalistky promenádou v plavkách od společnosti Trenýrkárna.cz především mužské obecenstvo.

Ještě než Kristýna Zevlová, Maturantka Roku 2015, předá korunku nové vítězce soutěže, zahraje na náměstí českobudějovická kapela The Greens. Skutečným hřebem večera pak bude vystoupení skupiny Pub Animals, která představí i skladby z nového alba Fatherland. Kdo ale před jejich energickou show bude slavit? Dozvíte se 22. června na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích.

Autor: Lukáš Dvořák

 

Maturantka Roku na Instagramu