Maturantka Roku 2017 » Novinky » Maturantky exkluzivně zastupuje agentura CAST ME

Maturantky exkluzivně zastupuje agentura CAST ME

 

úterý, 8. března 2016

unnamed

“More than talents“ to je motto vystihující mladou modelingovou a castingovou agenturu Cast Me. Když před dvěma lety Margareta s Michalem agenturu zakládali, uvědomovali si, že dnešní trh už nechce jenom hezkou tvář, ale je zapotřebí mnohem více, talent.

Ve svém portfoliu má celou řadu známých českých i zahraničních celebrit, modelů, modelek, herců, hereček a dalších osobností všech věkových kategorií z oblasti umění a sportu. Cast Me zastupuje ale také řadu fotografů, stylistů, kadeřníků a vizážistů. Od a loňského roku zastupuje agentura finalisty Muže roku a letos se k nim přidali i účastnice Maturantky Roku.

Finalistky Maturantky Roku se stejně jako v minulých letech mohou těšit na exkluzivní smlouvu s touto modelingovou a castingovou agenturou. Díky Cast Me budou mít šanci stát se úspěšnou modelkou nebo reklamní herečkou a budou tak moci následovat předchozí finalistky a objevit možnosti, který svět modelingu a reklamy nabízí. Loňská vítězka se nedávno vrátila z Barcelony z natáčení reklamy, předloňská vítězka působí již půl roku jako modelka v Asii a nezahálí ani ostatní finalistky, které fotili plavky ve slunné Kalifornii, můžete je vidět v kampaních českých i mezinárodních značek.

Budeš to právě ty, kdo rozšíří řady agentury Cast Me? Tak se přihlas ještě dnes a chyť se svojí šance! bit.ly/stan_se_maturantkou_roku

Více informací o agentuře Cast Me na www.castme.cz 

 

Maturantka Roku na Instagramu