Maturantka Roku 2017 » Novinky » Maturantkou Roku 2015 je Kristýna Zevlová z Českých Budějovic

Maturantkou Roku 2015 je Kristýna Zevlová z Českých Budějovic

 

pondělí, 15. června 2015

MR-239

Nejhezčí dívkou současného maturitního ročníku se stala Kristýna Zevlová z Českých Budějovic. Rozhodla o tom ve středu večer porota v pražském P.M. Clubu.

Do poslední chvíle nebylo jasné, jak celá soutěž dopadne. Ačkoliv se mohlo zdát, že celá devítka finalistek bude pod tlakem, všechny zvládly nastražené úkoly bez sebemenšího problému a zamotaly tak porotě hlavu.

Večer otevřeli třinečtí Lake Malawi, kteří samozřejmě nemohli vynechat úspěšnou píseň Chinese Trees. Jak by také mohli, když je zanedlouho na pódiu vystřídala Jitka Nováčková, která hraje ve stejnojmenném klipu. Česká Miss 2011 stejně jako v loňském roce doplnila skvělé mužské kolegy Milana Džubu a Davida Kovaříka a společně se ujali moderování večera.

V úvodu finále podstoupily dívky křížový výslech. Milan Džuba jim pokládal záludné otázky, maturantky na ně ale zvládly odpovídat s bravurou. S tím souvisí i vystoupení kouzelníka a iluzionisty Radka Bakaláře, jenž během křížového výslechu rovněž položil jednu otázku. Tipy na odpovědi maturantek už však předem uložil do schránky, která byla zapečetěna a otevřena až na konci při jeho vystoupení. Číslo mu vyšlo na jedničku, trefil všechny odpovědi devíti finalistek.

Krátce nato došlo na první vyhlášení doprovodné soutěže. Vítězkou Rimmel Get The London Look se stala Renata Bidlová. Dívky měly za úkol  se vyfotit v londýnském stylu a ta, která na Facebooku získala nejvíce „lajků“, dostala speciální kosmetický balíček od společnosti Rimmel.

Následně finalistky rozpálily přítomné diváky přehlídkou luxusního spodního prádla značky Selmark. Choreografii přehlídek připravila taneční skupina NG Dance Crew společně s chlapci z Budside.

Před přehlídkou ve společenských šatech ještě následovala nová soutěž SCIO 3x3, kde dívky prokázaly svůj všeobecný přehled. Poté už se návštěvníci mohli kochat nádhernými róbami od návrhářky Petry Brzkové.

Ve speciální soutěži Somersby Maturantka Roku dívky opět soupeřily o hlasy fanoušků na Facebooku Maturantky Roku. Nejvíce „lajků“ získala znovu Renata Bidlová, která si tak zajistila roční zásobu cideru Somersby.

Poslední kategorií, kde rozhodovaly hlasy fanoušků, bylo vyhlášení Maturantky Sympatie. Tu ovládla Kateřina Veselá z Chebu, která dostala od fanoušků absolutně nejvíc sms hlasů.

Hned nato už všichni netrpělivě čekali na vyhlášení tří nejlepších Maturantek Roku. Na třetím místě se umístila Adéla Baumová z Ledče nad Sázavou. Stříbrnou příčku vybojovala Iveta Strouhalová z Jičína. Největší radost ale měla na konci večera Kristýna Zevlová z Českých Budějovic, která pomyslně vystřídala na trůnu loňskou vítězku Janu Šiškovou.

„Z prvního ročníku, který se konal v Praze, jsme měli trošku strach, ale myslím si, že jsme ho zvládli. Moc děkuji za pomoc všem kolegům z týmu a jsem moc ráda, že se všichni bavili. Gratuluju všem holkám, které došly až do finále a prokázaly velkou odvahu!“ řekla po skončení večera ředitelka soutěže Martina Matoušková.

 

Finálový večer Maturantky Roku 2015

Finálový večer Maturantky Roku 2015Finálový večer Maturantky Roku 2015Finálový večer Maturantky Roku 2015Finálový večer Maturantky Roku 2015
 
 
 

Maturantka Roku na Instagramu