Maturantka Roku 2017 » Novinky » Jazyková škola Jipka: Pomaturitní studium skvěle připraví na vysokou školu i zaměstnání

Jazyková škola Jipka: Pomaturitní studium skvěle připraví na vysokou školu i zaměstnání

 

čtvrtek, 4. května 2017

Jazyková škola Jipka

Přemýšlíte, jakým směrem se vydat po úspěšně složené maturitě? Plánujete studium na vysoké škole, ale zatím si nejste jistí, jaký obor zvolit? Anebo vás na vysněný obor letos nepřijali? Chcete se zdokonalit v cizím jazyce? Pomaturitní studium je ideální variantou pro všechny, kteří se chtějí cizímu jazyku intenzivně věnovat každý den a posunout své jazykové dovednosti o velký kus dál.

Pomaturitní studium každoročně přiláká stovky studentů, kteří se rozhodli pro roční intenzivní studium angličtiny, němčiny či jiného světového jazyka. Mezi jeho největší přednosti patří každodenní výuka, efektivní příprava na mezinárodně uznávané jazykové zkoušky a také zachování statusu studenta po celý rok.

Ačkoliv se občas můžete setkat s názory, že pomaturitní studium je jen „poslední záchranou“ pro ty, kteří se nedostanou na vysokou školu, skvělé výsledky jeho absolventů potvrzují pravý opak. „Až 95 procent studentů na konci pomaturitního studia úspěšně složí mezinárodně uznávanou zkoušku z cizího jazyka,“ říká Dominika Balatková, manažerka jazykového vzdělávání Jazykové školy Jipka.

Že pomaturitní studium není jen odpočinkem před nástupem na vysokou či do zaměstnání, potvrzují i samotní studenti pomaturitního studia Jipky. Přínos vidí zejména v rozvoji komunikačních dovedností. „Celkově jsem si zlepšila úroveň jazyka, zejména bezprostřední reagování a konverzaci, kterou jsme na střední škole měli jen velmi málo,“ říká Marie, studentka němčiny. Každodenní výukou se zkušeným a empatickým lektorem získávají studenti v jazyce jistotu a sebedůvěru, kterou využijí nejen v dalším studiu, ale také v praktickém životě. „Nyní už mohu s klidem vycestovat a domluvit se, získala jsem v jazyce jistotu,“ říká Sára, studentka němčiny.

A jaké mají studenti pomaturitního studia Jipky plány do budoucna? „Všichni se chystáme na přijímací zkoušky a věříme, že díky pomaturitku máme v němčině mnohem větší znalosti a sebevědomí,“ říká Gábina, studentka němčiny. Marie dodává, že němčina ji zaujala natolik, že se chystá v jejím studiu pokračovat i nadále. „Ráda bych se dostala na germanistiku či podobný obor, němčina mne opravdu chytla.“

Pokud vás zkušenosti studentů Jipky zaujaly, podívejte se na pomaturitní studium jazykové školy, kde naleznete veškeré důležité informace o termínech, variantách a výuce v rámci pomaturitního studia. Navíc, pokud se do pomaturitka v Českých Budějovicích či v Praze přihlásíte do 30. června 2017, můžete se těšit na slevu 3000 korun!

Facebook | Instagram | Youtube

O soutěži Maturantka Roku

Maturantka Roku je jedním z projektů společenské zodpovědnosti mediální agentury TRIMA CB. Nemá za cíl generovat zisk, ale získávat publicitu a finance pro Nadační Fond Pink Bubble. Tento nadační fond se stará o náctileté onkologické pacienty. Autory soutěže jsou Martina Matoušková, Libor Matoušek a Jan Novotný.

 

Maturantka Roku na Instagramu