Maturantka Roku 2017 » Novinky » Hotel Rezidence hostil maturantky

Hotel Rezidence hostil maturantky

 

čtvrtek, 19. června 2014

obrazek

Již druhým rokem podporuje novohradský Wellness Hotel Rezidence soutěž Maturantka Roku. Důvodů je několik, jak uvádí ředitel hotelu, Jakub Dvořák: „Líbí se mi koncept soutěže, který je mimo jiné o podpoře mladých lidí. Jakkoli se může zdát, že v soutěži jde pouze o fyzickou krásu, není tomu tak. Jednotlivé uchazečky musí prokázat různé schopnosti, během soutěže na sobě musí pracovat, a to je něco, co podle mě v dnešní době zejména mladé generaci chybí.“

Maturantky strávily v hotelu jednu noc v rámci víkendového kempu. Hned po příjezdu na hotel na ně v rokokovém sálu čekala herečka Jihočeského divadla, Lenka Krčková, která si pro soutěžící připravila rétorické cvičení. Následoval nácvik tanečního vystoupení na finálový večer, kdy se maturantky představí společně s taneční skupinou NG dance crew. Na závěr dne pak mohly maturantky zrelaxovat ve wellness oáze.

Čtyřhvězdičkový hotel Rezidence se nachází na velmi zajímavém, historickém místě. Celý komplex totiž vyrostl na prostorách bývalého městského paláce šlechtického rodu Buquoyů. „Wellness hotel Rezidence je jedinečný svým pojetím, kdy svým návštěvníkům poskytuje celou škálu moderních služeb a moderního zázemí citlivě vsazeného do historického prostředí,“ dodává Jakub Dvořák.

Okolí hotelu nabízí bohaté možnosti pro pěší i cykloturistiku, ale také jízdu na koni či lyžování. Součástí Rezidence je wellness oáza se širokou nabídkou masáží či rehabilitačních a detoxikačních programů. Hotel se tak stal velice oblíbeným centrem pro rodiny, páry i firemní meetingy. Pokud přemýšlíte o letní dovolené, stačí si vybrat z pobytů, služeb a aktivit, které naleznete na stránkách hotelu: www.rezidencenh.cz.

Autor: Jana Beránková

 

Maturantka Roku na Instagramu