Maturantka Roku 2017 » Novinky » Generálním partnerem Maturantky Roku je jedinečný cider Somersby

Generálním partnerem Maturantky Roku je jedinečný cider Somersby

 

čtvrtek, 10. dubna 2014

sommersby

Ke skvělé zábavě, i zábavě soutěžní, neodmyslitelně patří dobré pití. Dnes si proto představíme cider Somersby, který je navíc generálním partnerem soutěže Maturantka Roku.

Somersby je prémiovou značkou dánského koncernu Carlsberg Breweries. Výhradním dovozcem cideru Somersby pro Českou republiku je od roku 2012 Budějovický Budvar. Tento jemně perlivý nápoj obsahuje 4,5 % alkoholu a je určen pro všechny, kteří nemají rádi hořkou chuť klasického piva nebo pivních limonád a chtějí vyzkoušet něco nového, netradičního. Navíc cidery Somersby po vzoru zdravého životního stylu neobsahují žádná umělá sladidla, barviva či ochucovadla.

Proč se Somersby rozhodlo podpořit projekt Maturantka Roku? Na to jsme se zeptali manažera značky Somersby, Josefa Kroulíka: „Somersby podporuje již třetí ročník této soutěže krásy. Svým zaměřením na mladé publikum perfektně zapadá do aktivit, se kterými se Somersby spojuje. Somersby cider je určen pro všechny, kteří se rádi baví, jsou otevřeni nevšedním zážitkům a rádi experimentují. Na základě vynikající spolupráce z předchozích let jsem přesvědčen o tom, že Maturantka roku spojuje právě takto aktivně smýšlející lidi. Skvělá zábava a jedinečný prémiový nápoj se přece výborně doplňují!“

Cider je nízkoalkoholický zkvašený jablečný mošt, který kvasí v nerezových tancích, po stočení do lahví pak ale ještě dozrává, proto je nápoj ve výsledku příjemně perlivý. V současné době si můžete vychutnat nejen jablečný Somersby Apple cider, ale také variantu ze zkvašených hrušek Somersby Pear cider či s příchutí ostružin Somersby Blackberry cider. „Věřím, že jemně perlivá a osvěžující chuť cideru Somersby bude doprovázet nejen všechny finalistky až k očekávanému gala večeru, ale bude také vítaným zpestřením všem návštěvníkům finálového večera na náměstí Přemysla Otakara II.,“ dodává Josef Kroulík.

Somersby v rámci soutěže Maturantka Roku přichystalo pro soutěžící speciální kategorii. O co se přesně jedná? „Na kategorii Somersby Maturantka roku 2014 se již teď velmi těšíme. V této kategorii budeme hlasovat na facebookovém profilu Somersby o fotografii nejkrásnější dívky se ciderem Somersby. Již loňský ročník této speciální kategorie napověděl, že spojení krásných dívek s prémiovým nápojem je velmi atraktivní.“

Nezbývá než sledovat facebookovou stránku Somersby, kde se již brzy objeví fotografie maturantek se ciderem, a zahlasovat pro vaši favoritku. Informace o tom, kde si můžete osvěžující cidery Somersby dát, případně na jaké party se Somesrby objeví, a spoustu dalších zajímavostí naleznete také na webových stránkách www.somersbycider.cz.

Autor: Jana Beránková

 

Maturantka Roku na Instagramu