Maturantka Roku 2017 » Novinky » Finálová desítka maturantek jde do finále!

Finálová desítka maturantek jde do finále!

 

úterý, 29. dubna 2014

Casting Maturantky Roku 2014

V pondělí 14. dubna 2014 se v Praze v prostorách zastupující modelingové agentury JARO management sešlo na padesát maturantek, které postoupily z celorepublikového hlasování do semifinále. Zúčastnily se zde castingu, ze kterého jen několik dívek mělo postoupit do finále.

V pětičlenné porotě zasedli moderátoři ranní show na Fajn rádiu Jarda Košatka a Coco Jambo, dále byla přítomna zástupkyně agentury JARO management Lucie Grochalová, samozřejmě také ředitelka soutěže Maturantka Roku Martina Matoušková a pětici uzavřel zástupce týmu Maturantky Roku Otta Kovařík z produkční agentury Chilli Production, známý také jako DJ HellSmith.

Na casting dorazily také dívky, které soupeřily na portálu iDnes.cz o divokou kartu čtenářů iDnes. A porotu čekalo překvapení: „Opět jsme se přesvědčili, že fotkám věřit nemůžeme. Většina dívek vypadala ve skutečnosti jinak než na fotkách. Realita byla totiž mnohem lepší!“ zdůrazňuje s úsměvem ředitelka soutěže Martina Matoušková.

Porota měla nelehký úkol. Vybrat devět maturantek, které postoupí do finále. Desátou finalistku si pak sami zvolili čtenáři portálu iDnes.cz. „Za porotu můžu říct, že bylo velice těžké vybrat jen devět dívek. Všechny byly moc sympatické a doufám, že si casting užily minimálně stejně dobře jako my,“ dodává Martina Matoušková.

Své místo v porotě si letos poprvé užil i člen týmu Maturantky Roku Otta Kovařík: „Ač si všichni kolem myslí, že je zábavné celý den koukat na holky a povídat si s nimi, ve skutečnosti je to docela náročné. Celodenní soustředění mě opravdu vyčerpalo. Vybrat těch pravých 9 dívek bylo dost složité. Na každé bylo něco zajímavého, každá měla jiné charisma. V Maturantce Roku se totiž nevybírají holky jen podle toho, jak vypadají, nejsme Miss. Zajímá nás inteligence, pohotovost, celkový dojem, a ne jen míry 90/60/90. Při výběru jsme se většinou v porotě shodli jednohlasně. Jsem proto s finální desítkou spokojený a těším se na další práci s maturantkami. Favoritku mám, ale jméno si nechám pro sebe. :-)

Jak casting probíhal a jaká skvělá atmosféra zde panovala, dosvědčuje video z castingu, které byste si rozhodně neměli nechat ujít. Alespoň si tak zkrátíte čas při čekání na první fotky maturantek z jejich předfinálového focení.

 

Autor: Jana Beránková

 

Maturantka Roku na Instagramu