Maturantka Roku 2017 » Novinky » Dragonfly nabízí oblečení pohodlné jako druhá kůže

Dragonfly nabízí oblečení pohodlné jako druhá kůže

 

čtvrtek, 23. března 2017

Dragonfly

Značku Dragonfly není třeba dlouho představovat. Již druhým rokem je hlavním partnerem soutěže Maturantka Roku a všechny finalistky obléká do kvalitního a designového fitness oblečení. Značka se specializuje především na výrobky k pole dance, bikram józe a dalším sportům. Jednatelka firmy Petra Líbenková prozradila něco více o vizi a budoucnosti Dragonfly.

Co pro vás vaše značka znamená?
Momentálně všechno! Někdy radost, jindy starost. Firmu Dragonfly jsme s manželem založili asi před pěti lety, spíš jako „bokovku“ vedle provozování studia Bikram Yoga České Budějovice. Oblečky jsme vyráběli pro potřeby studia po pár kusech. Dnes je to tak, že studio jsme prodali, firmě Dragonfly se věnujeme nepřetržitě, šijeme tisíce kusů oblečení týdně a prostřednictvím e-shopu prodáváme do celého světa. Naše práce nás baví, v podstatě jí žijeme a nestíháme dělat nic jiného. Máme ale to štěstí, že naše práce je vlastně náš koníček – neobnáší jen návrhy nových designů a kancelářskou práci, ale také cestování, focení, natáčení, potkávání zajímavých lidí, účast na různých akcích... Jak jsem již říkala, je to radost. A někdy je toho prostě moc. Nedaří se, nemáme lidi, nemáme nápady... Pak je to starost. Ale tak je to se vším. Musím však říct, že radost převažuje nad starostmi. (úsměv)

Co byste chtěla, aby znamenala pro ostatní?
Životní styl. Ono to zní divně, když jsou to vlastně jen sportovní oblečky. Ale pokud se podíváte třeba na naše sociální sítě, tak zjistíte, že profil fanouška, který nosí Dragonfly, je většinou moderní holka, která se o sebe stará, je fit, dělá nějaký sport, který ji baví, zdravě jí, neustále na sobě maká, zlepšuje se a baví ji to. Většinu fotek na svém profilu má v Dragonfly oblečcích, a když zrovna netrénuje, má aspoň naše legíny, které nosí vždy a všude.

Chtěli bychom, aby každý, kdo Dragonfly oblékne, už nenosil na sport nic jiného. Aby zjistil, že sedí jako druhá kůže, že na sobě nikdy nic pohodlnějšího a kvalitnějšího neměl, že barvy zůstávají krásně syté. Každý si pak svůj oblíbený střih a design najde. A až se dotyčný podívá k nám na Facebook, Instagram nebo blog, aby našel inspiraci, motivaci, přátele, nový koníček a nový životní styl.

Více se o značce Dragonfly dozvíte na webových stránkách www.dragonflybrand.com.

Facebook | Instagram | Youtube

O soutěži Maturantka Roku

Maturantka Roku je jedním z projektů společenské zodpovědnosti mediální agentury TRIMA CB. Nemá za cíl generovat zisk, ale získávat publicitu a finance pro Nadační Fond Pink Bubble. Tento nadační fond se stará o náctileté onkologické pacienty. Autory soutěže jsou Martina Matoušková, Libor Matoušek a Jan Novotný.

Autor: Kateřina Matoušková

 

Maturantka Roku na Instagramu